На столі лежать зошити у клітинку та у лінійку які Зовні не відрізняються один від одного у

відношенні 2:8відповідно знайдіть ймовірність того що перший навмання вибраний зошит буде в клітинку ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смердин Андрей.

У клітинку 2 шт

У лінію 8 шт

Разом 10

Р=2/10=1/5=0,2