Визнач об'єм прямокутного паралелепіпеда, якщо довжина сторін прямокутника в основі дорівнює 3 см і

6 см, а висота геометричного тіла дорівнює 5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Асқаров Ахмет.

об'єм дорівнює добутку всіх його трьох вимірів (довжини, ширини, висоти)

в нашому випадку довжина (далі позначу її буквою "а") дорівнює 6 см, ширина (далі позначу її буквою "b") дорівнює 3 см, а висота (далі позначу її буквою "c") дорівнює 5 см

V=a×b×c

V=5×3×6=90 (см³)