Тіктөртбұрыштың ауданы мен периметрін есепте. Тіктөртбұрыштың ұзындығы 8дм, ені 7дм.​


Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Лера.

Ответ:

P=(8+7)*2=30 cm   S=8*7=56 cm квадрат