Б) За дві булочки та одне морозиво заплатили 38,9 грн, а за одну булочку й одне морозиво32,2 грн.

Яка ціна однієї булочки та одногоМорозива окремоСРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Gordienko Rodion.

Ответ:

1) 38,9-32,2=6,7 грн. (одна булочка)

2) 6,7+6,7=13,4 грн. (дві булочки)

3) 38,9-13,4=25,5 грн. (одне морозиво)

Відповідь: одне морозиво-25,5 грн., одна булочка-6,7 грн. (вроде так)

Пошаговое объяснение: