1. Знайдіть відстань між точками А і В, якщо A — середина від- різка з кінцями у точках C(-2) i

D(4), а В – середина відрізказ кінцями в точках М(-3) і N(-5).​

Ответы на вопрос

Отвечает Арыкпанов Алимжан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Середина відрізка CD(4 + (-2)) : 2 = 1. Отже, А(1).

Середина відрізка MN(-3 + (-5)) : 2 = -4. Отже, В(-А).

Відстань між точками А і В дорівнює |1 - (-4)| = 5.