Щоб пришити ґудзики до сукні, Оксанка витратила 15 хв, а щоб її випрасувати — 10 хв. Яку частину

години витратила дівчинка, щоб привести свою сукню в порядок?

Ответы на вопрос

Отвечает Шустова Оксаночка.

Ответ:

5/12 години

Пошаговое объяснение:

10+15=25 хв

25:60=25/60=5/12 години.

інший варіант:

15/60+10/60=25/60 =5/12год.