Побудувати два прямокутники так щоб площа кожного дорівнювала 48 см а периметр відповідно 32 см і

38 см

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Владислав.

Перший прямокутник сторони дорівнюють 12 см та 4 см

Другий прямокутник 16 см та 3 см

Пошаговое объяснение:

Перший прямокутник:

Р= 12+12+4+4= 32 см

S= 12×4= 48

Другий прямокутник

Р= 16+16+3+3= 38

S= 16×3= 48 см

Сподіваюсь допомогла