Функцію задано формулою у = х^2— 4х – 5. Знайдіть f(-1) + 2f(3)


Ответы на вопрос

Отвечает Грифонов Алексей.

Решение:

f(x)=y(x)=x^2-4x-5\\f(-1) = (-1)^2 - 4*(-1) - 5 = 1 +4 -5 = 0\\f(-1) = 0\\f(3) = 9 - 4*3 - 5 = 9 - 12 -5 = -8\\f(3) = -8\\f(-1) +2f(3) = 0 + 2*(-8) = -16