За 1 дес.яєць заплатили 30грн.Скільки можна купити пачок томатної пасти но 20грн,якщо 1 яйце

дешевше від 1 пачки томатної пасти на 2грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Рошташ Петя.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

30÷10=3 цена яйца

3+2=5 цена пачки томатной пасты

20÷5=4 можна купить 4 пачки