3 приклади множення чисел з різними знаками


Ответы на вопрос

Отвечает Чорна Марина.

5 · (-4) = (-20)              (+) · (-) = (-)

(-7) · (-3) = 21                 (-) · (-) = (+)

(-6) · 8 = (-48)                (-) · (+) = (-)