. Під час суботньої прогулянки Да- ринка з татом проїхала на велосипеді 12 км за 80 хв. Виконай

перетворення в метри та обчисли швидкість Даринки.

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Ксения.

Ответ:

80-12=68

80+12=92

68+92=160

92-68=24

160+24

Отвечает Лучко Софія.

Ответ:

12км=12000метра. 80хв.=4800сек. швидкисть= 12000м. :4800сек=2.5 метра/сек.

Пошаговое объяснение:

Швидкисть доривнюе расстояние  подилити на час