Ростик від Даринки на 6 см вищий Обчисли зріст Ростика і Даринки якщо зріст обох дітей в сумі 276 см


Ответы на вопрос

Отвечает Михалёва Ангелина.

Ответ:

Нехай:

Даринка-х

Ростик-х+6

Тоді:2х+6=276

2х=276-6

2х=270

х=270:2

х=135-ріст даринки;

135+6=141-ріст ростика

Перевіряймо:

135+141=276см