Двое фокусників тренуються перед виступом. Один з них тренується на майданчику квадратної форми зі

стороною 4 м , а інший - на майданчику прямокутної форми, задовжки 5 м і завширшки 3 м. хто тренується на майданчику з більшим периметром? прошу скажите дам 15 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Алеся.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 4 * 4 = 16 (м) - периметр 1 площадки

2) 2 * (5 + 3) = 16 (м) - периметр 2 площадки

Ответ: у обоих площадок периметр одинаковый