Б) Одна сторона прямокутної клумби дорівнює стороні квадратної клумби, а друга — у 2 рази більша

за першу. Площа квадратної клум-би 16 м?. Яку кількість бордюрного каменю довжиною 50 см потрібновзяти, щоб обкласти по периметру прямокутну клумбу? Помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачёва Юля.

Ответ:

1) 16÷4= 4(м) - сторона квадратної клумби

2) 4•2= 8(м) - друга сторона прямокутної клумби.

3) (4+8)•2= 24(м) - периметр прямокутної клумби

50 см= 0,5м

24÷0,5=48(к.) - треба, щоб обкласти по периметру прямокутну клумбу.