Біля школи розбили прямокутну клумбу, довжина якої 8 м, а ширина — 4 м. По периметру клумби

Посадили кущі троянд, Відстань між якими становить 50 см. а) Чому дорівнює площа клумби? б) Яку кількість кущів троянд купили? Ответ по типу: оаеашроовщвдп баню человнка​

Ответы на вопрос

Отвечает Масленникова Арина.

Ответ:

а) 8×4=32 м²

б) (4+8)÷0,5=24 кущі

Отвечает Brusnakova Kristina.

Ответ:

а) 32 м^2

б) 24

Пошаговое объяснение:

а) 8×4=32 м²

б) (4+8)÷0,5=24 кущі