Радіус кола дорівнює 1,1/3м. знайдіть його довжину в сантиметрах вважайте що π=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Луньков Никита.

Ответ:

2.2 см

Пошаговое объяснение:

L=2πR=2*3*1.1/3=2*1.1=2.2