Знайдіть точки перетину графіка функції y=-3x+5 з осями координат


Ответы на вопрос

Отвечает Райская Ника.

Ответ:

(0;5);  (5/3,0)

Пошаговое объяснение:

y(0)=-3*0+5=5   (0;5)

y=0:   -3x+5=0, x=5/3   (5/3,0)