Допоможіть 1. розвязати рівняння 7,3-х=-1,5 х-1,7=-2,6 2. знайдіть значеня виразу -12,4-а, якщо

а=1,7; а=-3,2

Ответы на вопрос

Отвечает Серебряков Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7,3-х=-1,

Х=7,3+1

Х=8,3

х-1,7=-2,6

Х=-2,6+1,7

Х=0,9

-12,4-1,7=-14,1

-12,4-(-3,2)=-12,4+3,2=-9,2