бригада робітників за три дні відремонтували 3 км 800 м дороги за перший день 8/19 дороги за другий

день 7/19 другого скільки метрів дороги було відремонтовано за третій день

Ответы на вопрос

Отвечает Оспанов Роман.

Ответ:

3800m /19 частей

200м 1часть

7+8=15

19-15=4

4×200=800м

Отвечает Литвиненко Света.

Ответ:

8/19+7/19+6/19=21/19

не зможуть, вся дорога 19/19, а в них наплановано на 21/19

Пошаговое объяснение: