Обчисліть довжину кола,радіс якого дорівнює 4,5м


Ответы на вопрос

Отвечает Ефремова Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

C=\pi*d

d=4,5 м

C=4,5*\pi м, що приблизно дорівнює 4,5*3,14=14,13 м

Отвечает Маяковская Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Длина окружности  С=π2r  C=3.14х2х4,5=28,26 м