Що значення виразу -0.6(х-3.7)+0.2(3х-5) не залежить від значення змінної Поясніть будьласка


Ответы на вопрос

Отвечает Бялькин Андрей.

Ответ:

 - 0.6(x - 3.7) + 0.2(3x - 5) =  \\  - 0.6x + 2.22 + 0.6x - 1 = \\ 2.22 - 1 = 1.22

Отвечает Колочев Кирилл.
Ответ=3,22
Решение:
-0,6х+2,22+0,6х+1=3,22