Велосипедист за 4 години проїхав а км. За скільки годин він проїде 60 км, якщо їхатиме так само?


Ответы на вопрос

Отвечает Гайфутдинов Алмаз.

Відповідь:

240/а

Покрокове пояснення:

1) а:4=а/4 (км/год) - швидкість велосипедиста

2) 60:а/4=240/а (год)