Сума трьох чисел 400.сума першого і другого числа 240,а другого і третього 260.знайти кожне число


Ответы на вопрос

Отвечает Князгалиева Рауана.

Ответ: 140, 100, 160

Пошаговое объяснение:

a+b=240 ⇒ a=240-b;

c+b=260 ⇒ c=260-b;

a+b+c=400  ⇒ 240-b+b+260-b=400 ⇒ 500-b=400 ⇒ b=100;

a=240-b=240-100=140;

c=260-b=260-100=160;