З універсаму одночасно в протилежних напрямках вийшли Миколка тй Андрійко. Миколка йде зі швидкістю

50м хв а Андрійко на 5 м хв повільніше .я ка відстань буде між хлопчиками через 17хв

Ответы на вопрос

Отвечает Ляховець Максим.

1) 50-5=45

2) 50+45=95

3) 95*17=1615

Покрокове пояснення: