СРОЧНО!!!!!!! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!З універсаму одночасно в протилежних напрямках вышли

Микола и Андрійко. Микола йде 50м/хв , Андрійко на 5м/хв длину повільніше .Яка відстань буде між хлопчиками за 17 хв? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Новицкий Дмитрий.

50-5=45м/хв

45•17=765м

50•17=850м

850+765=1615м

Отвечает Кузнецов Алексей.
50-5=45 м/хв - йде Андрійко
45•17=765м - пройшов Андрійко
50•17=850м-пройшов Микола
765+850=1615м-їхня відстань
Відповідь: 1615м