У притулку для тварин знайшли домівку 60 собак і в 4 рази більше котів. За місяць 1/6 усієї

кількості тварин забрали додому люди. Скільки тварин знайшли господоря? Зміни запитання задачі так, щоб вона розвязувалась чотирьма діями,,,?????

Ответы на вопрос

Отвечает Бексиық Қожаназар.

Ответ:

1) 60*4=240 - котів

2) 60+240= 300 - тварин всього

3) 1/6×2=1/3 -знайшли тварин господаря за 2 місяці

4)300:3=100

Пошаговое объяснение:

запитання: скільки тварин знашли господаря за 2 місяці