У гаражі стоїть 8 рядів машин,по 9 машин у кожному ряді.На стоянці стоїть на 5 машин більше,ніж у

гаражі .Скільки машин стоїть на автостоянці ? ЗМІНИ ЗАПИТАННЯ ЗАДАЧІ ТАК ,ЩОБ ВОНА РОЗВЯЗУВАЛАСЬ ТРЬОМА ДІЯМИ.РОЗВЯЖИ ЗАДАЧУ З НОВИМ ЗАПИТАННЯМ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кушнир Катя.
Ну если всего машин, то :
1) 8 * 9 = 72 (в гараже)
2) 72 + 5 = 77 (на стоянке) - всего