Якщо між цифрами двоцифрового числа вписати це саме число, то одержане число буде більшим за дане в

66 разів. Знайдіть це число Помогите пожалуйста Срочно нужно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Савина Дарина.

Ответ:

Нехай a і с перша і друга цифри цього числа

Тоді саме число дорівнює 10*а+с ,а друге число(в якому вписано це число в середину) дорівнює 1000*а+100*а+10*с+с=1100*а+11*с

Тобто 1100*а+11*с=66*(10*а+с)=660*а+66*с

Отже 440*а=55*с

Скоротивши 11 вийде 40*а=5*с, отже 8*а=с, але с<10 отже а=1(якщо а більше, то с більше за 10, а якщо а=0, то це буде не двоцифрове число)

а=1, отже с=8*1=8, тобто початкове число дорівнює 18

Відповідь:18

Пошаговое объяснение: