Довжина першої сторони трикутника дорівнює 6,4см,а другої на 1,3см більша,а третьої на 3,8см менша

за довжиною першої. Знайти периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Логинов Иван.

1) 6.4+1.3=7,7 (см) - друга сторона

2) 6,4-3,8=2,6 (см) - третя сторона

3) 6,4+7,7+2,6=16,7 (см) - периметр

Відповідь: периметр трикутника 16,7 см