За перший тиждень місяця маназин продав 2,16 т апельсину, а за другий на 0,976 т більше ніж за

перший. Після цього в магазині залишилось ще 3,58 т апельсину. Скільки тонн апельсинів завезли до магазину на початку місяця.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ливкина Полина.

1)2.16+0.976=3.136(т)-за другий день

2) 2.16+3.136=5.296(т)- за 2 дня

3) 5.296+3.58=8.876(т)

Відповідь: на початку місяця до магазину завезли 8.876 т апельсинів

Отвечает Дробница Алина.

Ответ:

1) 2,16+0,976=3,136(т) -за другий тиждень

2) 2,16+3,136+3,58= 8,876(т)

Відповідь: На початку місяця до магазину завезли 8,876 т апельсинів.