Троє рибалок впіймали 75 окунів і стали варить юшку. Коли один рибалка дав для Юшки 8 окунів,

другий - 12, а третій - 7, то окунів у них залишилося порівну. Скількі окунів упіймав кожний рибалка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Alekperli Arastun.

Ответ:

Перший рибалка - 8

Другий рибалка - 12

Третій рибалка - 7

1)12+8+7=27риб

2)75-27=48риб

3)48:3=16риб

4)16+8=24 перший рибалка

5)12+16=28 другий рибалка

6)7+16=23 третій рибалка

Если можешь познач лучший ответ пожалуйста буду очень благодарен