Три брати впіймали 41 карася.Коли один брат відклав для юшки 7 карасів,другий 3,а третій 4, то в

кожного брата залишилася однакова кількість рибин.Скільки карасів упіймав кожен брат?

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

x - Залишилось після юшки

x+3=10     -2 брат 

X+4=11     -3 брат

X+7=14     -1 брат

3x+14=41

3x=27

x=7