Швидкість катера за течією річки дорівнює 34,2 км/год, а власна швидкість катера – 31,5 км/год.

Знайдіть швидкість катера проти течії річки.

Ответы на вопрос

Отвечает Малец Слава.

Ответ:

28.8 км/ч

Пошаговое объяснение:

Vc = 31.5 км/ч

Vпо т. = 34.2 км/ч

Vт -?

Vпр.т.-?

Решение:

1) 34.2 - 31.5 = 2.7 (км/ч) - скорость течения

2) 31.5 - 2.7 = 28.8 (к/ч) - скорость катера против течения

Ответ: 28.8 км/ч