1. Яка група чисел відповідає значенням виразу 125 - у : 17- 8, якщо змінна у набуває значень: 0;

1; —2; 10? Обчислення проводьте після спрощення виразу. a) 0; 1700; -3400; 17000 6) 1700; -3400; 17000 B) 0; 17000; – 34000; 170000 1) 17000; -34000; 170000 Как такое решается? Даю 20 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Нина.

125-0:17-8=117

125-1:17-8=116.941176

125-2:17-8=116.882353

125-10:17-8=116.411765