Перший трактор витратив 35 л палива, а другий-за цей самий час-30 л, витрачаючи за кожну годину 6

л. На скільки літрів більше палива витрачав за кожну годину перший трактор?

Ответы на вопрос

Отвечает Курилов Вова.

Ответ:30

Пошаговое объяснение:

35×6=210

30×6=180

210-180=30

Ответ=30