Один трактор витратив 42 л пального, витрачаючи за годину 7 л. А другий за годину витрачав 6 л

пального. Скiльки лiтрiв пального потрiбно для другого трактора, якщо обидва трактори будуть працювати однаковий час?

Ответы на вопрос

Отвечает Демидова Анна.
1)42:7=6(год)-працював один трактор;
2)6*6=36(л)
Відповідь: Другий трактор витратить 36 літрів пального.
Отвечает Царкова Рената.
1) 42:7=6(год)
2) 6•6=36(л)