У санаторій привезли 250 кг полуниць. Першого дня на обід роздали 1/5 усіх полуниць, а другого

—1/4решти. скільки кілограмів полуниць роздали другого дня? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Илья.

Ответ:

1)250×(1/5)=50 кг першого дня.

2)250-50=200 кг залишилося

3)200×(1/4)=50 кг