a 9. (3 бали ). В магазин першого дня завезли 34 ящиків апельсин, другого — 25 таких ящиків

апельсинів. Скільки кілограмів апельсинів привезли першого дня і ніж першого ? скільки – другого, якщо другого дня привезли на 81кг менше,​

Ответы на вопрос

Отвечает Багаутдинова Айсылушка.

Ответ:

306 кг и 225 кг

Пошаговое объяснение:

34-25=9 ящиков

81:9=9кг в 1 ящике

34*9=306 кг привезли в 1 день

25*9=225 кг во второй день