Чому дорівнює діаметр пенька, якщо його радіус 2/5 м?


Ответы на вопрос

Отвечает Иванчиков Миша.

Ответ:

0,16.

Пошаговое объяснение:

Диаметр в два раза больше радиуса. Если радиус равен ⅖, то d=⅖×⅖=4/25=0,16.

Отвечает Бауыржанкызы Айсулу.

Ответ:

0,8 м

Пошаговое объяснение:

Діаметр у два рази більший за радіус

 \frac{2}{5}  \times 2 =  \frac{2}{5}  \times  \frac{2}{1}  =  \frac{2 \times 2}{5 \times 1}  =  \frac{4}{5}  = 0.8