.В рівнобічні трапеції основи дорівнюють 11 см і 23 см, а бічна сторона – 10 см. Знайти висоту

трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает Берник Ваня.

Ответ:

4√6см

Пошаговое объяснение:

23-11=2 см

за теоремою Піфагора

10²-2²=100-4=√96=4√6см