Установіть відповідність між виразами (1-4) та їхніми числовими значеннями (А-Д). 1. sin(-π/3) А.

-√3/22. cos(-π/3) Б. 1/23. tg(-π/3) В. -1/24. ctg(-π/3) Г. -√3/3 Д. -√3​

Ответы на вопрос

Отвечает Череповский Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) sin(-π/3) = -sin(π/3) = -√3/2   A) -√3/2

2) cos(-π/3) = cos(π/3) = 1/2      ⇔ Б) 1/2

3) tg(-π/3) = -tg(π/3) = -√3          ⇔ Д) -√3

4) ctg(-π/3) = -ctg(π/3) = -√3/3    ⇔ Г)  -√3/3