Розв'яжи задачу. Склади та розв'яжи обернену задачу, в якій шуканим буде число 342.Оз автовокзалу

одночасно в протилежних напрямкахвиїхали два автобуси. Через 3 години відстань між нимистановила 342 км. Знайди швидкість руху першого автобу-са, якщо швидкість руху другого дорівнювала 60 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Плужников Витя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

60*3=180(км)

342-180=162(км)

162\3=54(км|год)