З вокзалу одночасно в протилежних напрямках виїхали два автобуси. через 3 години відстань між ними

становила 342 км знайди швидкість руху другого автобуса якщо швидкість руху першого 60 км год

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Лёша.
1) 60+10=70(км/год) швид. 2 автобуса
2) 60+70=130(км/год) швидкiсть вiддалення один вiд одного
3)130*3=390(км) пройдут разом за 3 года.
4) 390+30=420(км)вiдстань мiж автобусами через 3 года