Першого дня магазин продав 60 кг масла, що становить четверту частину всього масла, яке було в

магазині.Другого дня продали ще 90 кг. Скільки кілограмів маслазалишилося продати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мотренко Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 - все масло

60 кг - 1/4

Х кг - 1

Х=(60*1):1/4=60*4=240кг всего масла

240-60-90=190 кг масла осталось продать