Власна швидкість катера дорівнює 19,3 км/год, а швидкість течії 3,1 км/год. Знайдіть швидкість

катера за течією та проти течії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Абельдинов Данияр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V за течією = V власна + V течії = 19,3+ 3,1 = 22,4 км/год

V проти течії = V власна - V течії = 19,3- 3,1 = 16,2 км/год

Отвечает Книш Аня.

Відповідь:

За течією: 19.3+3.1=22.4 км/год

Проти течії: 19.3-3.1=16.2 км/год