Пліт і яхта пливуть по річці назустріч один одному. о 15 год 30 хв відстань між ними була 90 км,

а о 16 год 10 хв вона скоротилася до70 км. Яка власна швидкість яхти, якщо і швидкість проти течіїдорівнює 21 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Норкин Семён.

Ответ:

12 км/год

Пошаговое объяснение:

на 90-70=20 км скоротилася відстань за

16. 10 - 15.30 = 40 хв = 2/3 години

тобто швидкість зближення 20:2*3=30 км/год.

якщо швидкість яхти 21 км/год, то швидкість плота 30-21=9 км/год

швидкість течії 9 км/год, отже власна швидкість яхти 21-9=12 км/год.