Басейн повністю наповнюється водою, якщо задіяна лише перша труба, за 36 годин, а якщо задіяна лише

друга труба, - то за 28 годин. За який час буде заповнено 4/5 басейну, якщо одночасно будуть задіяні обидві труби?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 :36=1/36 частину наповнює перша труба за 1 годину

1 :28=1/28 частину наповнює друга труба за 1 годину

1/36 +1/28=4/63 частин наповнюють разом за 1 годину

4/63 частини - 1 год

4/5 частини   -  х год

х= 4/5 :4/63= 4/5*63/4

х= 63/5 = 12,6 год за такий час буде заповнено 4/5 басейну, якщо одночасно будуть задіяні обидві труби