Скільки років учневі, якщо відомо, що через 7 років він стане у 3 рази старшим, ніж був 7 років

тому? срочно пж

Ответы на вопрос

Отвечает Ольшанський Діма.

Ответ:

14

Пошаговое объяснение:

x+7=3(x-7)

x+7=3x-21

-2x=-28

x=14

Отвечает Alisheri Inessa.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x+7 = 3*(x - 7)

2*x = 28

x = 14

ученику сейчас 7 лет