В партії із 16 деталей 12 стандартних і 4 нестандартних. Навмання беруть 2 деталі. Знайти

ймовірність того, що: 1) одна стандартна і одна нестандартна, 2) обидві нестандартні

Ответы на вопрос

Отвечает Кушнир Миша.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Ймовірність вибрати стандартну деталь р=12/16=3/4

нестандартну g=4/16=1/4

1) P=C(2,1)×3/4×1/4=6/16

2)P=C(2,0)×1/4×1/4=1/16