Довжина річки Дон 1860 км. Судноплавна частина в 2 рази більша за несудноплавну. Знайди довжини

кожної частини.

Ответы на вопрос

Отвечает Duysenbaev Islam.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай несудноплавна частина - х км, тоді судноплавна - 2х

х+ 2х= 1860

3х= 1860

х= 1860 : 3

х= 620 км довжина несудноплавнох частини

2х= 2 * 620= 1240 км  довжина судоплавної частини